Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

CENTRUM SPORTU KRZEMIONKI

Pływaczki korony wśród najlepszych w GP małopolski!
Po całym roku zmagań w zawodach z cyklu Grand Prix Małopolski nasze zawodniczki znalazły się wśród najlepszych pływaczek w małopolsce. Daria Nita zajęła 3 miejsce w kategorii wiekowej 17 lat i starsi, a Kinga Żelazny zajęła 6 miejsce w kategorii wiekowej 14 latków. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!
Daria Nita - Mistrzyni długiego dystansu!
15-16. 06.2018 w Oświęcimiu odbyły się Letnie Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego w pływaniu. Daria Nita nie zawiodła oczekiwań i wróciła z 3 medalami, dwa złote za 400 i 800 dowolnym raz jeden srebrny za 200 dowolnym na 50 dowolnym zajęła 7 lokatę. Szymon Hanf zajął 8 miejsce na 1500 dowolnym, 9 na 200 grzbietem,15 na 400 dowolnym, Kinga Żelazny była 6 na 200 zmiennym, 12 na 200 grzbietem, 13 na 100 grzbietem, 14 na 50 motylem. Gratulujemy!
Udany debiut Darii Nity w Mistrzostwach Polski Seniorów
W dniach 24-27.05.2018r w Łodzi odbyły się Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców. Brało w niej udział 821 zawodników ze 143 klubów. Pływaczka z Korony - Daria Nita zaliczyła udany debiut w zawodach tej rangi, zajmując wysokie miejsca na swoich koronnych dystansach: na 1500 dowolnym zajęła 11 miejsce, na 800 dowolnym 18 miejsce, na 400 dowolnym 15 miejsce, na 200 dowolnym 20 miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Daria Nita najlepsza w V Grand Prix Małopolski!
12 maja na oświęcimskiej pływalni odbyła się v edycja GP małopolski. Nasza zawodniczka Daria Nita ('01) po zaciętej walce wygrała dwie konkurencje na 200 stylem dowolnym (2:07''34) i 800 stylem dowolnym (9:12''44). Te świetne wyniki pozwoliły na zajęcie 1 miejsca w dwóch kategoriach wiekowych 14 lat i starsi oraz 17 lat i starsi. Szymon Hanf ('03) w kategori wiekowej 2002-2003 zajął 8 miejsce na 800 dowolnym, 9 miejsce na 100 grzbietem. Serdecznie gratulujemy.
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody 10-11 lat w pływaniu
Bardzo udane starty naszych najmłodszych zawodników w ostatnią niedzielę - 10 czerwca na pływalni w Nowym Targu. W doborowym gronie najlepszych pływaków świetnie zaprezentowały się Flawia Kamzol i Zuzanna Czaja. Nie dały żadnych szans rywalkom i każda zdobyła po 4 złote medale oraz tytuł najlepszej zawodniczki - Flawia wśród pływaczek 11-sto letnich oraz Zuzia wśród pływaczek 10-cioletnich. W klasyfikacji medalowej KS Korona zajął 1 miejsce. Wynik Flawii Kamzol na 100m st.dowolnym 1;02,57. to nowy Rekord Okręgu Małopolskie oraz nieoficjalny Rekord Polski dziewczat 11 letnich . Na wyróżnienie zasługują również: Agata Kubic 5b – 7 miejsce 100m st. klasycznym, 8 miejsce 100m st. grzbietowym, Mikołaj Tucharz 4b – 11 miejsce 100m st. zmiennym i 50m st. klasycznym, Paweł Szymański 3b – 7 miejsce 50m st. grzbietowym, 10 miejsce 100m st. zmiennym, Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników i trenerów !!!!!!!


XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych – WLKP 2018
GIMNASTYKA SPORTOWA MĘŻCZYZN
W dniach 31/05/2018 – 03/06/2018 w Zabrzu odbyła się rywalizacja gimnastyków i gimnastyczek z całej Polski. Olimpiada traktowana również jako mistrzostwa polski rozgrywana była w dwóch klasach tj klasa II i III zarówno wśród dziewczyn jak i chłopców. W rywalizacji wzięło udział 140 zawodników i zawodniczek. Zawodnicy SGM pod wodzą trenera Konrada Ogórka i Macieja Talika zdobyli 4 medale(złoto, 2x srebro, brąz), wywalczyli 9 finałów na poszczególnych przyrządach. Łącznie zdobyli 41 pkt co dało klubowi VI-te miejsce i znacząco przyczynili się do sukcesu województwa małopolskiego, które uplasowało się na I-szym miejscu w klasyfikacji województw(suma pkt 183= TS Wisła-104 + KS Korona-41 + AZS AWF-36pkt). GRATULACE DLA ZAWODNIKÓW I TRENERÓW!!!

XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - WLKP 2018
GSM - Wielobój indywidualny
W klasie III- ciej w wieloboju 2gie miejsce, a zarazem tytuł V-ce Mistrza Polski wywalczył Karol Kołodziejczyk. Bardzo wysokie 5-te miejsce zajął Bartłomiej Szczubiał. Pozostali zawodnicy zajęli następujące miejsca: Leon Kołodziejczyk (12), Maurycy Juszczyk(28), Oliwier Nazim (30), Karol Morański (37), Karol Brzeziński (40). Dodatkowo gimnastycy wywalczyli 7 finałów na poszczególnych przyrządach. W klasie II – giej w wieloboju Szymon Tylek zajął 17 miejsce, a Filip Ślęzak 29. Obaj zawodnicy wywalczyli po jednym finale na przyrządach. Zawodnikom i trenerom gratulujemy osiągniętych wyników!!! Dziękujemy za emocje, wysiłek i sportową walkę!!!

XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych – WLKP 2018
GSM - Kółka - Klasa III – Finał
W finale klasy III na Kółkach I-sze miejsce zajął Karol Kołodziejczyk z notą 14,925 . Na najniższy stopień podium z brązowym medalem wskoczył Leon Kołodziejczyk otrzymując notę 14,225. Gratulacje dla zawodników i trenera Konrada Ogórka!!!
XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych – WLKP 2018
GSM - Koń z łękami(koziołek) - Klasa III – Finał
W finale klasy III na koziołku II-gie miejsce z notą 14,475 wywalczył Leon Kołodziejczyk. Tuż za podium na IV-tym miejscu uplasował się Bartłomiej Szczubiał uzyskując notę 14,125 pkt. Karol Kołodziejczyk finał zakończył na miejscu VII z końcową nota 13,900 pkt. Gratulacje dla zawodników i trenera Konrada Ogórka!!!
XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych – WLKP 2018
GSM - Skok - Klasa III – Finał
W finale klasy III na skoku Olivier Nazim - podopieczny trenera Macieja Talika zajął VII miejsce z końcową nota 13,450 pkt. Gratulacje!!!
XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych – WLKP 2018
GSM - Drążek - Klasa III – Finał
W finale klasy III na drążku Bartłomiej Szczubiał - podopieczny trenera Konrada Ogórka zajął V miejsce z końcową notą 14,025 pkt. Gratulacje!!!
XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych – WLKP 2018
GSM - Koń z łękami - Klasa II – Finał
W finale klasy II na koniu Filip Ślęzak - podopieczny trenera Konrada Ogórka zajął IV miejsce z końcową nota 14,525 pkt. Gratulacje!!!
XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych – WLKP 2018
GSM - Drążek - Klasa II – Finał
W finale klasy II na drążku Szymon Tylek - podopieczny trenera Konrada Ogórka zajął V miejsce . Gratulacje!!!
XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - WLKP 2018
Gimnastycy ks Korona Kraków pod trenerskim okiem Konrada Ogórka i Macieja Talika łącznie zdobyli dla klubu 41 pkt. W klasyfikacji punktowej klubów zajęli VI miejsce wśród 17-tu startujących w konkurencji gimnastyka sportowa(klasyfikacja łączona dziewczyn i chłopców: GSK + GSM). Dzięki zaangażowaniu i pracy trenerskiej Korona awansowała o 1 miejsce w porównaniu do roku 2017. Klasyfikacja łączna wyróżnionej 10-tki w punktacji klubowej:  1 - MKS "Kusy" Szczecin; 2 - TS "Wisła" Kraków; 3 - MKS Gdańsk; 4 - CWZS "Zawisza" KG Bydgoszcz; 5 - KS "Iskra" Zabrze; 6 - KS "Korona" Kraków; 7 - UKS "SMS" Olsztyn; 8- KS AZS AWF Kraków; 8- NTG Nysa; 10 - MKS "Pałac Młodzieży" Katowice. Szczególne gratulacje i podziękowania dla trenera Konrada Ogórka, który poprzez swoje zaangażowanie i program szkoleniowy w znaczącym stopniu przyczynił się do osiągniętych sukcesów gimnastyków Korony!!! Miejmy nadzieje że sukces ten zostanie powtórzony w przyszłym roku!!!III Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu Dzielnicy XIII
Zapisz się na III Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu Dzielnicy XIII - start już 10 czerwca.

ZGŁOSZENIE NA III OTWARTE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU DZIELNICY XIII 2017/2018

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Szachach
W dniach 28.04-05.05.2018 w Sypniewie w województwie wielkopolskim odbywała się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych - Szachy. W grupie D12 zawodniczka KS Korona Kraków Barbara Kowalczyk zajęła niesamowite 5-te miejsce w klasyfikacji ogólnej, a drugie w swoim roczniku. Tym samym uzyskała kwalifikację na przyszłoroczną olimpiadę oraz możliwość startu w tegorocznych Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata.
II Edycja Małopolskiej Ligii Gimnastycznej 2018
W miniony weekend odbyła się już II-ga edycja tegorocznej Małopolskiej Ligii Gimnastycznej w gimnastyce sportowej mężczyzn. W zawodach uczestniczyła rekordowa liczba zawodników 83 z 4-ech klubów: AZS AWF Kraków, UKS „Gimnazjon” Wieliczka, UKS SP7 Łódź oraz KORONA Kraków. Nasz Klub reprezentowało 29 zawodników w klasach: młodzieżowa, III –cia, II-ga oraz I-sza.
W klasie młodzieżowej w klasyfikacji łącznej wszystkich roczników Jakub Migas zajął IV miejsca, a Szymon Pająk zajął miejsce V-te. Pozostali zawodnicy dzielnie walczyli i dali z siebie wszystko, godnie reprezentując nasze barwy. Dziękujemy zawodnikom za ich wysiłek oraz gratulujemy wyników zawodnikom i trenerom!!!
II Edycja Małop. Ligii Gimn. 2018 - III Kl. Gimnastyczna
W II edycji Małopolskiej Ligii Gimnastycznej 2018 w III-ciej klasie gimnastycznej 2gie miejsce zajął Leon Kołodziejczyk, tuż za nim miejsce 3cie wywalczył Bartłomiej Szczubiał. W pierwszej dziesiątce uplasowali się jeszcze Oliwier Nazim, Maurycy Juszczyk oraz Karol Morański. Pozostali zawodnicy godnie reprezentowali klub. Dziękujemy zawodnikom za ich wysiłek oraz gratulujemy wyników zawodnikom i trenerom!!!
II Edycja Małop. Ligii Gimn. 2018 - II Kl. Gimnastyczna
W II edycji Małopolskiej Ligii Gimnastycznej 2018 w II-giej klasie gimnastycznej nasi zawodnicy uplasowali się tuz za podium!!!. Karol Kołodziejczyk miejsce IV, Filip Ślęzak miejsce V, Dominik Bant miejsce VII , Jakub Podraza miejsce VII. Dziękujemy zawodnikom za ich wysiłek oraz gratulujemy wyników zawodnikom i trenerom!!!
II Edycja Małop. Ligii Gimn. 2018 - I Kl. Gimnastyczna
Po raz pierwszy w tej edycji zobaczyliśmy zawodników klubu KORONA w klasie I-szej/JUNIOR. IV -te miejsce wywalczył Maksymilian Rój a tuz za nim uplasowali się Daniel Drotlew i Mikołaj Kasprzycki. Dziękujemy zawodnikom za ich wysiłek oraz gratulujemy wyników zawodnikom i trenerom!!!
Ogólnopolskie zawody pływackie o Puchar Burmistrza Srebrnego Miasta w Olkuszu.
Bardzo dobre starty naszych najmłodszych zawodniczek na zawodach w Olkuszu w sobotę 05.05.2018: Kamzol Flawia i Czaja Zuzanna – 8 złotych medali - 3 miejsce w klasyfikacji generalnej klubów. Tytuł najlepszej zawodniczki zawodów - Flawia w kategorii dziewcząt 11-to letnich - Zuza w kategorii dziewcząt 10-to letnich Oraz Rekord Województwa Małopolskiego dziewcząt 11 letnich z czasem 31.10 Kamzol Flawii. Gratulujemy zawodniczką świetnej postawy i bardzo dobrych wyników.!
Juniorki Korony Szkoły Gortata czołowym zespołem
w kraju!
Nasze koszykarki do lat 18 zaprezentowały się z bardzo dobrej strony w rozgrywkach ogólnopolskich awansując na szczebel półfinałów MP. Podczas ostatniego turnieju w Poznaniu pokonały Politechnikę Gdańską i uległy po wyrównanej walce Gospodyniom oraz Gorzowowi Wlkp. Skład drużyny: Nawrocka Kamila, Klimas Aleksandra, Mazur Weronika, Natkaniec Julia, Liszkowska Natalia, Rogalska Patrycja, Klotzer Natalia, Hatalska Julia, Fiedziuk Malwina, Nizioł Maja, Małek Weronika, Puter Bożena, Konczalska Marta, Czepiec Joanna. Trenerzy: Piotr Pasieczny, Jarosław Pasieczny
Ćwierćfinał koszykarskich Mistrzostw Polski U-14
w Krakowie!
Już 4-6 maja zespół KS Korony Kraków stoczy rywalizację w ramach 1/4 finału Mistrzostw Polski kategorii U 14. Do ogólnopolskiego etapu rozgrywek awansowały 32 drużyny z całego kraju. Korona we wcześniejszym etapie – Małopolsko-Świętokrzyskim okazała się bezkonkurencyjna, wygrywając 11 meczów i przegrywając zaledwie 1 spotkanie. Bilans punktów zdobytych do straconych to 1271:459. Zajmując pierwsze miejsce w strefie klub KS Korona Kraków został organizatorem turnieju ćwierćfinałowego. Rywalami o awans będą drużyny. Podopieczni trenera Andrzeja Dudka rywalizować będą z drużynami: UKS Trójka Żyrardów, MKK Pyra Poznań oraz TSK Roś Pisz. Do półfinału promocję otrzymają dwa najlepsze kluby. CZYTAJ WIĘCEJ PLAKAT
Małopolska Liga Dzieci w pływaniu – I edycja 2018
W niedzielę 8 kwietnia w Nowym Sączu odbyła się I edycja Ligi Dzieci - runda wiosenna. Oprócz świetnych występów Flawii Kamzol - pierwsze miejsca na dystansie 100m stylem zmiennym i 50m stylem motylkowym. Bardzo udane starty młodych adeptów pływania KS Korona. Na wyróżnienie zasługuje sztafeta 4x50 stylem zmiennym 10lat - 5 miejsce w składzie – Paweł Szmański, Golc Tomasz, Tucharz Mikołaj, Mazanek Szymon.
Oraz indywidualnie: Kubic Agata 11lat - 5 miejsce na dystansie 100 stylem klasycznym, Tucharz Mikołaj 10lat - 5 miejsce na dystansie 25 stylem motylkowym, Szymański Paweł 10lat - 7 miejsce na dystansie 100 stylem zmiennym, Pasierb Adam 8lat - 9 miejsce na dystansie 25 stylem motylkowym
OGROMNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH!
XXI Międzynar. Zawody Pływackie – Cieszyn 7-8.04.2018
Kolejny bardzo dobry występ Flawii Kamzol – dwa złote medale i tytuł najlepszej zawodniczki zawodów w kategorii 11 lat. Flawia ustanowiła dwa Rekordy Zawodów na dystansie 100m st. dowolnym i 200m st. grzbietowym oraz poprawiła Rekord Województwa Małopolskiego na dystansie 100m st. dowolnym w kategorii 11lat z bardzo dobrym czasem 1;03.17. Świetne wyniki i Super występ!!!! Gratulujemy
VII Międzynarodowy Miting Pływacki - Herby / k Lublińca
W sobotę 7 kwietnia na basenie w Herbach odbył się Miting Pływacki „Szukamy Młodych talentów”, bardzo dobrze zaprezentował się młody zawodnik KS Korona Pasierb Adam. który pomimo ogromnej konkurencji (595 zawodników z 52 klubów z Polski) w swojej kategorii wiekowej 8lat zajął na dystansie : 25m st. grzbietowym 3miejsce oraz na dystansie 25m st. dowolnym 4miejsce. Duże brawa i ogromne GRATULACJE!!!!! za wspaniałą postawę.
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych 2018
Podczas zawodów o Puchar Polski odbyły się również eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w Zabrzu w dniach 01-03/06/2018 . Podopieczni trenera Konrada Ogórka i Macieja Talika wywalczyli w sumie 8 kwalifikacji. W klasie III - ciej kwalifikacje uzyskali: Karol Kołodziejczyk, Bartłomiej Szczubiał, Leon Kołodziejczyk , Maurycy Juszczyk, Oliwier Nazim , Karol Morański. W klasie II - giej kwalifikacje uzyskali: Szymon Tylek i Filip Ślęzak. GRATULUJEMY KWALIFIKACJI I ŻYCZYMY UDANYCH STARTÓW NA OLIMPIADZIE!!!
Puchar Polski juniorów młodszych w gimnastyce sportowej mężczyzn Nysa 13-14.04.2018
W rywalizacji wzięło udział 123 gimnastyków, reprezentujących 12 klubów z całej Polski. Klub Koronę Kraków reprezentowali podopieczni trenera Konrada Ogórka i Macieja Talika. W klasie III-ciej w wieloboju Puchar i 2gie miejsce wywalczył Karol Kołodziejczyk. W pierwszej ósemce znalazł się jeszcze Bartłomiej Szczubiał zajmując 7-me miejsce. Pozostali zawodnicy zajęli następujące miejsca: Leon Kołodziejczyk (14), Maurycy Juszczyk(21), Oliwier Nazim (42), Karol Morański (46), Karol Brzeziński (50), Jan Gódź (62). W klasie II-giej : Szymon Tylek zajął 18-te miejsce, Filip Ślęzak uplasował się na 30 miejscu a Dominik Bant był 42. Zawodnikom i trenerom gratulujemy osiągniętych wyników!!! Dziękujemy za emocje, wysiłek i sportową walkę!!!
I Edycja Małopolskiej Ligi Gimnastycznej 2018
W pierwszej edycji Małopolskiej Ligii Gimnastycznej 2018 w klasie młodzieżowej nasi zawodnicy godnie reprezentowali klub zajmując wysokie miejsce: Jakub Migas 2gie miejsce, Szymon Paja 4te miejsce. Nasze barwy reprezentowali ponadto: Fabian Urbański, Franciszek Borzęcki, Hubert Miszkiel, Radosław Lasek, Mikołaj Kluba i Cyprian Juszczyk. Dziękujemy zawodnikom za ich wysiłek oraz gratulujemy wyników zawodnikom i trenerom.
III Klasa Gimnastyczna
W pierwszej edycji Małopolskiej Ligii Gimnastycznej 2018 w III kl. gimn. podopieczni trenera Konrada Ogórka nie mieli sobie równych: 1. miejsce wywalczył Karol Kołodziejczyk, 2. miejsce padło łupem Bartłomieja Szczybiała a tuż za podium zameldował się Leon Kołodziejczyk, pozostali zawodnicy godnie reprezentowali klub zajmując wysokie miejsca: Maurycy Juszczyk, Oliwier Nazim, Karol Morański, Karol Brzeziński. Dziękujemy i gratulujemy zawodnikom i trenerom.
Udane starty Flawii i Zuzy na zawodach w Kielcach.
W miniony weekend 17-18.03. 2018r w Kielcach odbyły się Ogólnopolskie zawody pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR . W klasyfikacji medalowej KS Korona zajęła 3 miejsce – 10 złotych medali, na 24 startujące kluby z Polski. Dwie nasze pływaczki Flawia Kamzol w kategorii dziewcząt 11 letnich oraz Zuzanna Czaja w kategorii dziewcząt 10 letnich zostały najlepszymi zawodniczkami zawodów. Ponad to Flawia ustanowiła nowe dwa Rekordy Województwa Małopolskiego w kategorii dziewcząt 11 letnich na dystansach 50m st. dowolnym z czasem 0;28,94 oraz 100m st. dowolnym z czasem 1;03,79. OGROMNE GRATULACJE ZA WSPANIAŁĄ POSTAWĘ I BARDZO DOBRE WYNIKI !
ŻEGNAMY ZBIGNIEWA JAWORSKIEGO
Dnia 15 marca 2018 roku zmarł Zbigniew Jaworski, zasłużony trener pływania i były zawodnik Klubu Sportowego Korona Kraków, uznany i szanowany specjalista w dziedzinie pływania i ratownictwa wodnego. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek, 20 marca o godzinie 12.00 w Kościele p.w. św. Bartłomieja Apostoła w Morawicy pod Krakowem.
Mistrzostwa Nowego Sącza
W minioną sobotę 4 marca odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Nowego Sącza. Pływaków Korony reprezentował Szymon Hanf, który dwukrotnie zajął II miejsce na dystansach 50 metrów stylem dowolnym osiągając wynik 0:27"64 oraz 50 metrów stylem grzbietowym z czasem 31"76. Gratulujemy!
Zimowe Mistrzostwa Woj. Małopolskiego w pływaniu 16-17.12.2017.
Bardzo dobry występ zawodników KS Korona w Zabierzowie - 5 złotych medali Flawii Kamzol oraz Rekordy Województwa Małopolskiego 10 latków na dystansie 100m st. zmiennym , 400m st. dowolnym i 11 latków 50m st. grzbietowym. 1 srebrny medal Wojtacha Karol na dystansie 200m st. zmiennym oraz 4m – na dystansie 50m st. motylkowym. Na wyróżnienie zasługują: Kiełboń Bartosz 4m – 200m st. klasycznym, sztafeta 4x50m st. dowolnym dziewcząt 4 miejsce - w składzie: Basta Nina, Kamzol Flawia, Mokrzycka Wiktoria, Kubic Agata, sztafeta 4x50m st dowolnym chłopców 5 miejsce w składzie: Pater Adam, Kiełboń Bartosz, Haluch Konrad, Wojtacha Karol. Gratulujemy wszystkim zawodnikom bardzo dobrego występu.!!
Nieoficjalny Rekord Polski dziewcząt 11 lat w pływaniu
Na Zimowych Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Zabierzowie 16-17.12.2017 czas na 50m st. grzbietowym – 31.64 Flawii Kamzol dał w punktacji FINA – 534 pkt., jest nieoficjalnym Rekordem Polski 11 latków. Również Flawia kończy rok 2017 z 21 Rekordami Województwa Małopolskiego w kategorii 10 latków. Serdeczne gratulacje!
Kolejny Puchar Otylii Jędrzejczak zdobyty!
W dniach 16-17 grudnia na basenie 50. metrowym w Dębicy odbyły się III Mikołajkowe Zawody Pływackie o Puchar Otylii Jędrzejczak. Zuzanna Czaja wywalczyła 5 złotych medali, na dystansach 50motylkowym, 50 i 100 dowolnym oraz 50 i 100 grzbietowym. W kategorii 9. latków nie miała sobie równych, co dało Jej w końcowej punktacji 1 miejsce i Puchar ufundowany przez Złotą Medalistkę Olimpijską Otylię Jędrzejczak. Ogromne gratulacje!
Harmonogram pracy pływalni w czasie ferii zimowych
KS KORONA ZAPRASZA DO KORZYSTANIA Z PŁYWALNI W OKRESIE FERII ZIMOWYCH: HARMONOGRAM
PŁYWALNIA
Uprzejmie informujemy, że prysznice zostały czasowo wyłączone aby wykonać okresową dezynfekcję sieci. Przepraszamy za utrudnienia.
Szkoła Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata
Dzień otwarty - poniedziałek 5.02.2018
CZYTAJ WIĘCEJ